Aşka Aşıkların Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aşka Aşıkların Forumu

SEFA & BURÇİN

Giriş yapGiriş yap  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  

Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :D:D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Admine
Admin
Admin
Admine

Statü:

Kadın Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/07/08 Mesaj Sayısı : 140 Nerden : Kayıptayım =) Lakap : SöLemek İstemiorm =) İş/Hobiler : Öqrenci - Ders - Kitap - Defter :)
MesajKonu: Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :D:D Perş. Tem. 31, 2008 6:33 pm

Sitenin Birinde Üye Admine Mod Başvurusu Yapmış Aynen Bu;

Adım Mahmut Kefenci Diyerbekirliyem Yaş: 42 Kurban Bie Sanal alemde sorfçüü dirler yazarem valla 10 parnak derler yaa halt etmiş bu hek konusuna gelince kurban öğreniriz acelesi yok 7,5 yıl competer kullanmışam aha inanmazısan aneye sor sonra mikrofost bie gel bizim tükanda çalış demişter ben gitmemişemdir yani kurban anlayacağın baya anlirem şo competer yaav kurban bide sorma sie bi kağım kaynamıştırsennin adın ne kurban onu bie nin meyile yolarsan ha canım kurbanım bu arada mod yap beni bak bu kadar tecrubeye sahip birini bulamazsan oğa gör bak ben seni mns mesencar a kaydetmişem ama sen nie gelmirssen neyse inşallah bi gün tokuşur mns mesencar da yollarımız sie ile konuşuraz bi gozel halde goruşmak dilegiyle
https://sefa-burcin.yetkin-forum.com

Mod ßa$vurusu NasıL YapıLır :D:D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası